Gazete Halk

ANTAKYA SOROPTİMİST KULÜBÜ ARPAHAN İLKOKULU PROJESİ

“Antakya Soroptimist Kulübü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir köy okulu olan Arpahan İlkokulu’na, Teofarm Atölye’nin de katkılarıyla, okulun ihtiyacı olan voleybol file ünitesi ve mini futbol kaleleri yaptırdı. Ayrıca ikişer adet basketbol, voleybol ve futbol topu da hediye ettiler. Daha önce Teofarm Çiftlik’te gerçekleştirdikleri Hıdırellez etkinliğinin tüm gelirini bu projeye aktaran Antakya Soroptimist Kulübü üyeleri çocuklarla oyunlar oynayıp sohbet ettiler. Kulüp üyeleri Sonay Altunay Bayraktar, Elif Ovalı, Nilay Atayurt, Neşe Urfalı, Alev Bahadırlı, Ebru Aydın, Dilay Dolar ve Aylin Taşçı ile Begüm Birvural’ın katıldığı etkinlikte konuşan Kulüp Başkanı Sonay Altunay Bayraktar:
“Çocuklarımızın spora olan ilgisinin artması beden ve ruh sağlıkları açısından çok önemli. Biz de bugün onlara bir katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize.. Ulu Önder Atatürk’ümüzün yolunda, sağlıklı ve başarılı yeni nesiller yetişmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Okul yöneticileri ve öğretmenleri de kulüp üyelerine teşekkürlerini ifade ederek “Bugün burada bizlerle olduğunuz ve çocuklarımıza katkılarınız için teşekkür ederiz’ dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ