Gazete Halk

ATAŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GİRİŞİMCİ FİKİRLERE YENİ BİR DESTEK

“İşletmemi nasıl geliştirebilirim, stratejik plan nasıl oluşturabilirim, müşteri memnuniyeti oluşturmamın yolları nelerdir” sorularına cevap arayan yenilikçi işletmeler için Ataşehir Belediyesi, “Yönetim Kapasitesi Geliştirme Kampı” düzenliyor.

Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi (AKAGİM) eğitimlerine bir yenisini daha ekliyor. Yenilikçi İşletmelere yönelik “Yönetim Kapasitesi Geliştirme Kampı” düzenliyor. Kamp rekabet güçlerini, kurumsallaşma-markalaşma düzeylerini, ekonomideki paylarını artırmayı, stratejik yönetim, planlama yapmayı amaçlayan yeni işletmeleri hedefliyor.

Eğitim kampının ana konuları ise şöyle: “İş Modeli”, “Pazarlama ve Satış Stratejileri”, “Ticari Odaklı Finans”, “Marka ve Kurumsal Kimlik”, “Stratejik Yönetim ve Planlama”.

5 gün sürecek olan kamp 27-28 Haziran ve 5-6-7 Temmuz günlerinde gerçekleşecek. Eğitimler 09.00-13.30 saatleri arasında (toplam 20 saat) verilecek. Kurban Bayramı sonrası ise 3 hafta boyunca her Salı günü yeni bir “Yönetim Kapasitesi Geliştirme Kampı” açılacak.

Eğitim kampına en az 1 mali yılı doldurmuş, Bilançosu ve Gelir Tablosu olan işletmeler katılabilecek.  Eğitimler sonuncunda başarılı olan 20 işletme sahibine bir yıl boyunca 24 saat mentorluk desteği de verilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ